+11
Nowy apartament, 47,29 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B5/0/06
539 106 zł
11 400 zł /m²
Rata 2 522 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Atlantis Prestige Park
Opole, Malinka, ul. Pomorska / Zielonogórska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,29 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (66,65 m²)
Termin oddania:
Etap II - Bud. V - I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę