Logo

Nowy apartament, 45,19 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B5/0/04

515 166 zł

11 400 zł /m²

Rata 2 410 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Malinka, ul. Pomorska / Zielonogórska

2 pokoje, apartament 45,19 m², parter, oferta nr B5/0/04, Atlantis Prestige Park, Opole, Malinka, ul. Pomorska / Zielonogórska
Atlantis Prestige Park - zdjęcie nr 0
Atlantis Prestige Park - zdjęcie nr 1
Atlantis Prestige Park - zdjęcie nr 2
Atlantis Prestige Park - zdjęcie nr 3
Atlantis Prestige Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 45.19 m², B5/0/04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,19 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (157,36 m²)

Termin oddania:

Etap II - Bud. V - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę