Logo

Nowy apartament, 35,33 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 30

664 204 zł

18 800 zł /m²

Rata 3 108 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Puck, ul. Aleja Lipowa 4

SALON Z ANEKSEM18,04 m²SYPIALNIA10,10 m²ŁAZIENKA3,65 m²KORYTARZ3,54 m²OGRÓDEK10,61 m²
Wymiary apartamentu 35.33 m², 30
Wirtualna makieta 3D apartamentu 35.33 m², 30
30
Plan piętra
Marina Residence Puck - zdjęcie nr 0
Marina Residence Puck - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 35.33 m², 30
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,33 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,62 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (10,61 m²)

Termin oddania:

31.08.2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę