Logo

Nowy apartament, 113,26 m², 4 pokoje, parter, oferta nr A1.01

3 202 645 zł

28 277 zł /m²

okazyjna cena
Rata 14 984 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Flatta Wilanów

Warszawa, Wilanów, ul. Flatta

4 pokoje, apartament 113,26 m², parter, oferta nr A1.01, Flatta Wilanów, Warszawa, Wilanów, Wilanów, ul. Flatta
SALON35,14 m²ANEKS KUCHENNY9,94 m²SYPIALNIA16,97 m²SYPIALNIA12,55 m²SYPIALNIA11,11 m²ŁAZIENKA4,99 m²ŁAZIENKA4,59 m²WC2,03 m²GARDEROBA3,40 m²KORYTARZ12,54 m²TARAS17,60 m²
Wymiary apartamentu 113.26 m², A1.01
Wirtualna makieta 3D apartamentu 113.26 m², A1.01
Plan piętra
Flatta Wilanów - zdjęcie nr 0
Flatta Wilanów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 113.26 m², A1.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

113,26 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (17,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę