zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane " NELLE "

Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane " NELLE " - deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym we Wrocławiu. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane " NELLE "

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane “Nelle” jest firmą rodzinną z bogatymi tradycjami sięgającymi okresu sprzed I wojny światowej. Założycielem i pierwszym właścicielem firmy był dziadek Mirosława Nelle – Kazimierz Podziemski vel Noelle (działając na terenie Niemiec zmienił nazwisko na łatwiej wymawiane przez obcokrajowców). Ojciec Mirosława Jan otrzymał nazwisko Nelle w wyniku pomyłki urzędnika Magistratu w Kobylinie, który w takim brzmieniu zapisał je w księgach. Mirosław Nelle uczył się zawodu w firmie swego ojca, którą później wraz z ojcem prowadził do 15.08.1988 r. jako zakład Murarski Jan i Mirosław Nelle.

Po przejściu ojca na emeryturę Mirosław rozpoczął samodzielną działalność od dnia

10.01.1992 r.
 zmieniając nazwę firmy na Zakład Ogólnobudowlany – Mirosław Nelle. Zmiana nazwy firmy na obecną – Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane “NELLE” Mirosław Nelle nastąpiła w 1999 roku.

Siedzibą firmy pozostał Kobylin ul. Grobla 17. Biuro mieści się we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 78/10 w budynku wybudowanym przez firmę dla Spółdzielni Mieszkaniowej “OAZA”.

Oprócz Kobylina i miejscowości i gmin ościennych firma działa od 1990 r. na terenie Poznania i od 1992 r. we Wrocławiu.

Firma działa na rzecz wielu inwestorów wykonując różne roboty budowlane – dekarskie, brukarskie, konstrukcyjne i wykończeniowe budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Osiedle Nelle, nowe mieszkania, Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Oferta szczegóły link
3D
od 312 880 zł