zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MS Investments

Łódź, ul. Legionów 66
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź
MS Investments to spółka holdingowa, której twórcą oraz dominującym udziałowcem jest Michał Szramowski. Prowadzimy działalność od 2000 roku, naszą aktywność biznesową zaczynaliśmy w sektorze nieruchomości. Obecnie spółki celowe, kapitałowo oraz personalnie powiązane z MS Investments, realizują projekty inwestycyjne w obszarze nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także inwestują w przedsięwzięcia z obszaru nowych technologii.

Prowadzimy projekty w różnych miastach Polski, większość z nich w Warszawie, a w ostatnim czasie zwiększyliśmy zaangażowanie na rynku łódzkim. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy inwestycje o wartości przekraczającej 400 mln złotych. Z większością projektów jesteśmy związani do dziś świadcząc na ich rzecz usługi i dbając o utrzymanie oraz wzrost wartości naszych aktywów.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży inwestycji Legionów 66
Łódź, ul. Legionów 66

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę