Move-in Inwestycje

Wisznia Mała, ul. Parkowa 7
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
5 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Szymanów, Wisznia Mała

Move-in Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2012 r. korzystając z doświadczenia działalności ogólnobudowlanej zakorzenionej w kilkuletniej rodzinnej praktyki, gdzie zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa i użyteczności publicznej.

Specjalizując się w pracach budowanych, dzięki zebranemu doświadczeniu w branży budowlanej, w 2013 roku rozpoczęliśmy pierwsze przedsięwzięcie deweloperskie.

Projekty architektoniczne są dziełem renomowanych wrocławskich pracowni, a wykorzystując doświadczenie współpracowników z wieloletnim stażem pracy realizujemy projekty deweloperskie , które koncentrują się na wygodzie codziennego życia i wysokim standardzie realizacji oraz na tym, aby powstała przestrzeń była przyjazna dla lokatorów.

W prowadzonej działalności motywuje nas przekonanie, że budować można tylko w oparciu o wzajemną uczciwość, partnerstwo i szacunek do Klienta.

Naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, które zapewnią komfort użytkowania przyszłym Właścicielom. Dzięki ponadczasowemu stylowi, harmonijnie naszymi realizacjami wpisujemy się w pejzaż architektoniczny Wrocławia.

Wierzymy, że nasi klienci zwracają szczególną uwagę na nowoczesny wygląd, ergonomię, korzystny układ pomieszczeń, trwałość zastosowanych materiałów wykończeniowych i estetykę samego wykonania. Naszym celem jest tworzenie bezpiecznej, nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej, a przy tym jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się Firmą.

Naszym celem jest ciągła poprawa obsługi klientów poprzez zapewnienie im bezpieczeństwa i komfortu w nowo powstałej przestrzeni mieszkalnej.

Stałe poszerzenie oferty jest środkiem do osiągniecia zwiększanie sprzedaży, przy stałej optymalizacja kosztów, pozwalającej na dostarczenie wysokiej jakości usług i produktów do naszych klientów.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Szymanów
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Move-in Inwestycje
Wisznia Mała, ul. Parkowa 7

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę