Modena Ceglana

Katowice, ul. Ceglana 65
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
45 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Katowice
Budowanie to nasza pasja. Podobno robimy to dobrze, niektórzy mówią że nawet bardzo dobrze, a jeszcze inni, że najlepiej. Jesteśmy rzetelni i zaangażowani w naszą pracę. Wyszukujemy dla Was działki w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach po to, żeby zaprojektować, a następnie wybudować na nich domy i apartamentowce, o których marzycie. Nasze projekty są dopracowane w każdym detalu. Z największą pieczołowitością dbamy o design naszych inwestycji oraz ergonomię mieszkań. Gwarantujemy Wam spokój i bezpieczeństwo w procesie inwestycyjnym. Cenimy Wasz czas i szanujemy Wasze pieniądze, dlatego proces inwestycyjny przeprowadzamy terminowo i optymalnie pod względem finansowym.
Grupę Modena stworzyliśmy w oparciu o zespół managerów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, budowlanej oraz inwestycyjnej, a także energicznych pracowników, którzy są profesjonalistami w swoim fachu. Połączyła nas pasja budowania. Nasze inwestycje realizujemy z uznanymi na rynku generalnymi wykonawcami oraz wykonawcami, którzy spełniają najwyższe standardy jakościowe. Współpracujemy z czołówką banków oraz instytucji finansowych na Polskim rynku, dzięki czemu procesy inwestycyjne przebiegają sprawnie.
Decyzja o zakupie wymarzonego domu czy też apartamentu nie jest łatwa, a proces inwestycyjny nie jest prosty. Dołącz do społeczności Grupy Modena, skorzystaj z naszego profesjonalizmu oraz doświadczenia i już dziś ciesz się swoim wymarzonym mieszkaniem.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Katowice
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Modena Ceglana
Katowice, ul. Ceglana 65

pokaż numer

Biuro sprzedaży Bytkowska
Katowice, ul. Bytkowska 113

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę