zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MK Residential Sp. z o.o.

MK Residential Sp. z o.o. - deweloper mieszkaniowy zajmujący się działalnością budowlaną w Biznym Łaszczyńskiego. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją w realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Blizne Łaszczyńskiego
Kontakt

Opis firmy - MK Residential

Specjalizujemy się w budownictwie domów jednorodzinnych. Nasze prace nakierowane są na realizacje projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Stawiamy na profesjonalizm w działaniu i najwyższą jakość naszych usług.

Dbałość o wysoką jakość i konkurencyjne ceny pozwoliły nam zdobyć zaufanie wśród szerokiego grona naszych odbiorców. Naszym filarem jest zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Dbają oni o to, żeby prowadzone przez nas prace budowlane spełniały zarówno wymogi techniczne, jak i oczekiwania klientów.

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu, a zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy.

Realizujemy inwestycje z wykorzystaniem najnowszych technologii. Osiągamy to, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami.

Oferty nieruchomości w mazowieckim

Apartamenty Oszmiańska 20, nowe mieszkania, Home Invest, ul. Oszmiańska 20, Targówek, Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 669 526 zł
Zobacz wszystkie