zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Maxus Sp. z o. o. Sp. k.

Maxus Sp. z o. o. Sp. k. to firma deweloperska działająca w Zielonkach. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Zielonki

Opis firmy - Maxus

Działalność deweloperska naszej firmy skupia się na budownictwie jednorodzinnym domków w zabudowie bliźniaczej. Budujemy niewielkie osiedla domków  z możliwością zakupu mieszkania z wyborem dodatkowych przestrzeni. Na nasze inwestycje wybieramy miejsca dające możliwość swobodnej komunikacji i z potencjałem na przyszłość.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących sobie spokój i kameralność miejsca zamieszkania w połączeniu z prostotą i funkcjonalnością rozwiązań architektonicznych. Skupiamy się wokół stworzenia możliwie maksymalnej swobody funkcjonowania w ekonomicznej cenie.

Zdobyte doświadczenie, przy jednoczesnym zapotrzebowaniu rynku na kameralne mieszkalnictwo z dala od centrum pozwala planować  i realizować kolejne inwestycje, które w tym miejscu chcemy Państwu zaprezentować.

Maxus - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

10 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: