zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Magnitar S.A.

Magnitar S.A. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się spółka realizująca inwestycje mieszkaniowe. Jako deweloper pełen pasji i kreatywnego spojrzenia na rzeczywistość, stawia na unikatowe rozwiązania, jakość realizacji i ponadczasowy design.

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Magnitar

Magnitar S.A. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się spółka realizująca inwestycje mieszkaniowe. Jako deweloper pełen pasji i kreatywnego spojrzenia na rzeczywistość, stawia na unikatowe rozwiązania, jakość realizacji i ponadczasowy design. Dzięki doświadczonemu zespołowi rzuca wyzwanie największym spółkom z branży nieruchomości.

Dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi projektami i wykonawcami, zastosowaniu materiałów najwyższej jakości i wyjątkowej dbałości o najmniejsze szczegóły, tworzy apartamenty spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.

Magnitar - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe