Lokaty Budowlane S.A.

Warszawa, ul. Popularna 19 lok.2
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Lokaty Budowlane S.A. to notowana na rynku NewConnect firma dewelopersko-budowlana, realizująca inwestycje na gruntach własnych. W czerwcu 2010 roku nastąpiła finalizacja połączenia Spółki z firmą Osiedle Poniatowskie Sp. z o.o., która na rynku budowlanym funkcjonowała od 2006 roku.

W wyniku połączenia Spółka Osiedle Poniatowskie została wykreślona z rejestru, zaś cały jej majątek został przeniesiony do Spółki notowanej na NewConnect - Lokaty Budowlane S.A. Spółka, która inkorporowała Osiedle Poniatowskie, w zamian wyemitowała akcje (36.388.400 walorów serii F).

Naszą pierwszą, zrealizowaną inwestycją, była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Ożarowie Mazowieckim. Przedsięwzięcie zakończyło się pełnym sukcesem - pomimo kryzysu oraz załamania na rynku mieszkaniowym wszystkie domy zostały sprzedane, zaś zysk na tej inwestycji przekroczył 6 mln zł.

Spółka Lokaty Budowlane jest właścicielem centrum hotelowo-konferencyjnego w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie Poznańskiej (droga krajowa E 30 Świecko - Poznań - Warszawa) w miejscowości Święcice, zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Hotel Święcice rozpoczął działalność operacyjną 28 marca 2011 roku. ( www.hotelswiecice.pl )
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Lokaty Budowlane S.A.
Warszawa, ul. Popularna 19 lok.2

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Chłodna Square
Warszawa, ul. Grzybowska 4 lok. 241

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Dolna
Warszawa, ul. Grzybowska 4 lok. 241

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę