zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lokaty Budowlane S.A.

Lokaty Budowlane S.A. to firma dewelopersko-budowlana oferująca mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Wcześniej firma zajmowała się również budową domów.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Lokaty Budowlane

Lokaty Budowlane S.A. to notowana na rynku NewConnect firma dewelopersko-budowlana, realizująca inwestycje na gruntach własnych. W czerwcu 2010 roku nastąpiła finalizacja połączenia Spółki z firmą Osiedle Poniatowskie Sp. z o.o., która na rynku budowlanym funkcjonowała od 2006 roku.

W wyniku połączenia Spółka Osiedle Poniatowskie została wykreślona z rejestru, zaś cały jej majątek został przeniesiony do Spółki notowanej na NewConnect - Lokaty Budowlane S.A. Spółka, która inkorporowała Osiedle Poniatowskie, w zamian wyemitowała akcje (36.388.400 walorów serii F).

Naszą pierwszą, zrealizowaną inwestycją, była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Ożarowie Mazowieckim. Przedsięwzięcie zakończyło się pełnym sukcesem - pomimo kryzysu oraz załamania na rynku mieszkaniowym wszystkie domy zostały sprzedane, zaś zysk na tej inwestycji przekroczył 6 mln zł.

Spółka Lokaty Budowlane jest właścicielem centrum hotelowo-konferencyjnego w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie Poznańskiej (droga krajowa E 30 Świecko - Poznań - Warszawa) w miejscowości Święcice, zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Hotel Święcice rozpoczął działalność operacyjną 28 marca 2011 roku. ( www.hotelswiecice.pl )

Lokaty Budowlane - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

4 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: