Kowo Udvikling Anpartsselskab sp. k.

Puck, ul. Kaprów 1/1
pokaż numer telefonu

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • Puck
Budujemy miejsca do których chcesz wracać.

Kowo Udvikling jest inwestorem budowlanym, który wchodzi w skład duńskiej grupy kapitałowej, posiadającej bogate doświadczenie w sektorze budownictwa przemysłowego.

Celem Kowo Udvikling jest wykorzystanie tego doświadczenia do tworzenia wyjątkowych miejsc, w których ludzie chcą mieszkać i realizować swoje pasje. Skandynawski design i minimalizm pozwala na kreowanie przyjaznej przestrzeni pełnej równowagi i ponadczasowej estetyki.

Stosowanie funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych wynika ze zrozumienia potrzeb ludzi mieszkających i wypoczywających w miejscach tworzonych przez Kowo. Projektując, inwestor przykłada dużą wagę do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie dla zachowania spójności z krajobrazem.

Biorąc odpowiedzialność za swoje działania, Kowo Udvikling staje się niezawodnym i godnym zaufania partnerem. Uczciwość jest dla firmy podstawową wartością determinującą jej działania.
Pokaz pełny opis
Zapytaj o ofertę

Oferty nieruchomości w pomorskim

Chwarzno Polanki, nowe mieszkania, Hossa Grupa Inwestycyjna S.A., ul. Chwarznieńska, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia Oferta szczegóły link
od 9 656 zł/m²
Novum, nowe mieszkania, HS Dom, ul. Kosynierów, Rumia Oferta szczegóły link
od 9 706 zł/m²
Zobacz wszystkie