zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kowo Udvikling Anpartsselskab sp. k.

Puck, ul. Kaprów 1/1
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
7 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Puck
Budujemy miejsca do których chcesz wracać.

Kowo Udvikling jest inwestorem budowlanym, który wchodzi w skład duńskiej grupy kapitałowej, posiadającej bogate doświadczenie w sektorze budownictwa przemysłowego.

Celem Kowo Udvikling jest wykorzystanie tego doświadczenia do tworzenia wyjątkowych miejsc, w których ludzie chcą mieszkać i realizować swoje pasje. Skandynawski design i minimalizm pozwala na kreowanie przyjaznej przestrzeni pełnej równowagi i ponadczasowej estetyki.

Stosowanie funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych wynika ze zrozumienia potrzeb ludzi mieszkających i wypoczywających w miejscach tworzonych przez Kowo. Projektując, inwestor przykłada dużą wagę do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie dla zachowania spójności z krajobrazem.

Biorąc odpowiedzialność za swoje działania, Kowo Udvikling staje się niezawodnym i godnym zaufania partnerem. Uczciwość jest dla firmy podstawową wartością determinującą jej działania.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Puck
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Puck
Puck, ul. Kaprów 1/1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę