zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

J-Property

J-Property to deweloperska firma realizująca inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją powodzenia w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - J-Property

J-PROPERTY jest grupą firm powiązanych kapitałowo i personalnie. W chwili obecnej w jej skład wchodzi firma J-PROPERTY Marcin Jędrzejewski będąca jednoosobową działalnością gospodarczą oraz firma J-PROPERTY Marcin Jędrzejewski i wspólnicy będąca spółką komandytową. Firma prowadzi zróżnicowaną działalność, głównie na rynku usług budowlanych, ale jest także wydawcą lokalnych miesięczników warszawskich – Wiadomości Sąsiedzkie, dla dzielnic Wesoła, Wawer, Praga Południe i Wawer.

Jako firma J-PROPERTY istniejemy na rynku od roku 2004, choć doświadczenie właściciela jako przedsiębiorcy i współwłaściciela innych podmiotów gospodarczych sięga roku 1991.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe