Wzgórze KSMWzgórze KSM - domy na sprzedaż
875 000 – 1 100 000 zł
7 162 – 9 036 zł /m²
Kielce, Zagórze, ul. Niestachowska

Liczba pokoi:
4 pok.
Powierzchnia:
121,74 – 122,18 m²
Typ domu:
szeregowy
Termin oddania:
czerwiec 2027
875 000 – 1 100 000 zł
7 162 – 9 036 zł /m²

Liczba pokoi:
4 pok.
Powierzchnia:
121,74 – 122,18 m²
Typ domu:
szeregowy
Termin oddania:
czerwiec 2027
Przystanek komunikacji miejskiej blisko osiedla (250 m)
Park w pobliżu osiedla - 400 m
Pomieszczenia gospodarcze w postaci komórek lokatorskich
Garaż
garaż w budynku, parking naziemny
Budynek
ekologiczne rozwiązania, możliwość montażu monitoringu
Teren
ogrodzony
Dostępna liczba ofert
6
Obecnie w sprzedaży pozostają 2 typy domów.
1. domy 121,74 m² — Strefa dzienna i gospodarcza: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, garaż jednostanowiskowy, pomieszczenie techniczne, łazienka, wiatrołap, ogródek; Strefa prywatna nocna: sypialnia dla dziecka, sypialnia małżeńska, sypialnia dla dziecka, łazienka z oknem, wewnętrzny korytarz prywatny, balkon. Ten typ jest idealny dla rodziny z dwójką dzieci albo dla osób, które chcą przeznaczyć jeden z pokoi dziecięcych na gabinet lub pokój gościnny, zachowując pełnowymiarową sypialnię dla siebie. Dużym atutem są dwie oddzielne sypialnie dla dzieci, które ułatwiają codzienność, dają prywatność i pozwalają dopasować przestrzeń do wieku oraz zainteresowań domowników. Wygodę wzmacniają dwie łazienki — jedna przy części dziennej, pomocna na co dzień i dla gości, oraz druga przy sypialniach, dzięki czemu poranki i wieczory przebiegają sprawniej i bez kolejek. Dodatkowo łazienka na piętrze ma okno, co sprzyja naturalnej wentylacji i ułatwia utrzymanie świeżości.
Aktualnie w sprzedaży: 5 takich domów. Sprawdź »
2. Dom 122,18 m² — Strefa dzienna i gospodarcza: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, garaż jednostanowiskowy, pomieszczenie techniczne, łazienka, ogródek; Strefa prywatna nocna: sypialnia dla dziecka, sypialnia małżeńska, sypialnia dla dziecka, łazienka z oknem, wewnętrzny korytarz prywatny, balkon. To propozycja dla rodzin, które oczekują niemal identycznej funkcjonalności, ale chcą postawić na bardzo klarowny podział na część wspólną na parterze i spokojną, prywatną przestrzeń sypialnianą na piętrze. Dwie sypialnie dla dzieci stanowią praktyczną bazę na lata: dają możliwość zapewnienia każdemu dziecku własnego pokoju lub elastycznego połączenia funkcji (pokój dziecka + pokój do nauki, hobby czy pracy). Dwie łazienki oznaczają większy komfort w godzinach szczytu i wygodniejsze przyjmowanie gości, bo strefa dzienna nie „koliduje” z domowym zapleczem przy sypialniach. Istotnym plusem jest także łazienka z oknem w części nocnej — łatwiej ją szybko przewietrzyć i utrzymać w dobrej kondycji na co dzień.