Drugi etap inwestycji Sady Żoliborz to kolejny krok w tworzeniu nowoczesnego osiedla u zbiegu ulic Anny German i Krasińskiego. W ramach etpu powstanie pięciokondygnacyjny budynek, który zaoferuje 66 mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchni od 38 do 127 m². Teren osiedla zyskuje jeszcze większą funkcjonalność dzięki garażowi podziemnemu, komórkom lokatorskim, rowerowni oraz boksom na jednoślady. Dodatkowo, możliwość wykończenia mieszkań pod klucz sprawia, że nowi właściciele będą mogli szybko i bezproblemowo wprowadzić się do swojego nowego lokum. Dwa lokale usługowe na parterze uzupełnią ofertę, tworząc wygodne warunki do życia i pracy.
Projekt, zaprojektowany z dbałością o ekologię, uwzględnia takie rozwiązania jak panele fotowoltaiczne, retencję wody deszczowej oraz budki dla ptaków i owadów. Dzięki temu inwestycja wpisuje się w trend zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności ekologicznej.
Lokalizacja inwestycji zapewnia wygodny dostęp do miejskich udogodnień, jednocześnie oferując bliskość terenów zielonych. Teren osiedla graniczy z planowanym parkiem publicznym, który powstaje na obszarze dawnej trasy kolejki wąskotorowej. W sąsiedztwie znajduje się także Skwer Krasińskiego, stanowiący nowe miejsce wypoczynku na mapie Żoliborza.
Sady Żoliborz to osiedle, które łączy wygodę miejskiego życia z bliskością natury, zapewniając mieszkańcom wyjątkowe warunki do codziennego życia.