Logo

Osiedle CONTIGOArkop Deweloper - mieszkania na sprzedaż

798 586 – 818 202 zł

11 350 – 11 550 zł /m²

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Siedzikówny

Wirtualna makieta 3D inwestycji Osiedle CONTIGO
Plan pięter inwestycji Osiedle CONTIGO
Plan pięter
Osiedle CONTIGO - zdjęcie nr 1
Osiedle CONTIGO - zdjęcie nr 2
Osiedle CONTIGO - zdjęcie nr 3
7
Lokalizacja inwestycji Osiedle CONTIGO
Mapa
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

4 pok.

Powierzchnia:

70,22 – 70,84 m²

Dostępne piętra:

1 - 2 piętro

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Poznaj układ i wymiary lokalu
Poznaj układ i wymiary lokalu w kilka sekund!

Dzięki naszym funkcjonalnościom:

  • checkzmierzysz odległości między ścianami
  • checksprawdzisz ustawienie i wymiary mebli
  • checkocenisz proporcje i układ pomieszczeń
  • checkoszczędzisz czas oglądając tylko pasujące Ci lokale