Logo

Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe
ATAL S.A. - lokale użytkowe na sprzedaż

753 221 – 1 426 370 zł

8 856 – 9 225 zł /m²

Łódź, Polesie, ul. Pienista

Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe - zdjęcie nr 1
Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe - zdjęcie nr 2
Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe - zdjęcie nr 3
Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe - zdjęcie nr 4
Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe - zdjęcie nr 5
22
Lokalizacja inwestycji Nowe Miasto Polesie III - lokale usługowe
Mapa
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

81,65 – 154,62 m²