zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Invest Development sp. z o.o. sp. k.

Rzeszów, ul. Armii Krajowej 21 / lok. A3
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Rzeszów
Tworzymy funkcjonalną, atrakcyjną i przyszłościową przestrzeń do życia, pracy oraz odpoczynku.

Lokalny deweloper, globalne zasady
Od 2010 roku inspiruje nas rzeszowski rynek nieruchomości. To właśnie tu kreujemy budynki odzwierciedlające marzenia i oczekiwania swoich odbiorców. Dzięki rzetelnej i skrupulatnej pracy każdego z członków zespołu, powstają mieszkania o unikalnym designie, które odznaczają się funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Już od ponad 10 lat budujemy niezwykle atrakcyjną przestrzeń do życia, pracy oraz swobodnego odpoczynku.
 
Lokalizacje tętniące życiem
Wszystkie nasze zrealizowane i planowane inwestycje znajdują się blisko centrum miasta Rzeszowa, gdzie doskonale skomunikowana inwestycja otoczona jest terenami zielonymi, placówkami edukacyjnymi, placami zabaw, sklepami czy miejscami tętniącymi wielkomiejskim życiem towarzyskim. Możesz być pewien, że zawsze będziesz w centrum wydarzeń, a to co jest dla Ciebie najważniejsze znajdziesz na osiedlu lub tuż za rogiem. Funkcjonalność, układ naszych mieszkań i ich lokalizacja spełnią potrzeby zarówno rodzin z dziećmi jak i wymagających singli. Zakup mieszkania w Invest Development to również doskonała okazja na inwestycję i pomnażanie swojego kapitału.

Wypracowane standardy
Utrzymujemy partnerskie i przyjacielskie relacje z naszymi pracownikami oraz podwykonawcami, dlatego od wielu lat współpracujemy wyłącznie z zaufanymi specjalistami. To właśnie dzięki tym osobom, ich starannej pracy oraz doświadczeniu budowlanemu wielokrotnie oddaliśmy inwestycję nawet przed zaplanowanym terminem, pozwalając przyszłym mieszkańcom na terminową realizację prac wykończeniowo-aranżacyjnych, dokładnie tak, jak sami byśmy tego oczekiwali.

Pewna inwestycja
Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która stale będzie zyskiwać na swojej wartości. Wybierając rzetelnego i dbającego o potrzeby mieszkańców dewelopera otrzymasz gwarancję nie tylko doskonałej inwestycji, ale również możliwość spełnienia marzeń o ciepłym, rodzinnym i bezpiecznym domu. Skontaktuj się z naszym doradcą i wybierz najbardziej dogodne dla Ciebie mieszkanie.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Rzeszów
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Invest Development sp. z o.o. sp. k.
Rzeszów, ul. Armii Krajowej 21 / lok. A3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę