HARTBEX Sp. z o.o.

Rzeszów, al. mjr W. Kopisto 8a/496
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
27 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Kraków, Rzeszów
HARTBEX Sp. z o.o. realizuje inwestycje w całej Polsce, szczególnie w segmentach takich jak: budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe i biurowe.

Jesteśmy liderem branży budowlanej na Podkarpaciu. Naszym celem jest dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta i dobre relacje z Inwestorami.

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.

Jesteśmy w 100% firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarzadzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców.

Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie. Po 25 latach nieprzerwanej działalności udało się nam zbudować zespół, z którego możemy być dumni. Dbamy o rozwój pracowników, mamy wysokiej klasy specjalistów. Nasz zespół to ludzie zaangażowani z dużym doświadczeniem, dla nich utworzyliśmy najlepsze miejsca pracy i wyposażyliśmy ich w narzędzia, które umożliwiają im dalszy rozwój zawodowy.

Spółka przestrzega standardów jakości ISO 9001-2008 oraz wprowadza innowacyjne i proekologiczne rozwiązania do realizowanych obiektów.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Rzeszów Kraków
Wybrane filtry:
Apartamenty Zamkowe II, nowe mieszkania, HARTBEX Sp. z o.o., al. mjr W. Kopisto 11, Nowe Miasto, Rzeszów Oferta szczegóły link
nowość
od 10 614 zł/m²

Tu nas znajdziesz

HARTBEX Sp. z o.o.
Rzeszów, al. mjr W. Kopisto 8a/496

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę