zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Handom Nieruchomości

Handom Nieruchomości to agencja z Poznania. Biuro nieruchomości oferuje mieszkania na sprzedaż i wynajem w Poznaniu. Sprawdź ogłoszenia Handom Nieruchomości!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • biura, domy, działki, mieszkania, lokale użytkowe
  • Poznań

Nasi pośrednicy nieruchomości

Melcer Jacek - Handom Nieruchomości

Melcer Jacek

pokaż numer

Opis firmy - Handom Nieruchomości

Szanowni Państwo, Biuro Nieruchomości HANDOM jest firmą, która swoją wiedzą merytoryczną z zakresu ekonomii i prawa oraz 19-letnim doświadczeniem zawodowym, pragnie zagwarantować Państwu obsługę ponad standardy istniejące na rynku nieruchomości. To oddany, profesjonalny zespół fachowców dogłębnie analizujący Państwa potrzeby, działając z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Nasze główne atuty to: - działamy odpowiedzialnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów - działamy kompleksowo (na stałe współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz bankami) - na bieżąco śledzimy tendencje na rynku i zmieniające się potrzeby Klientów - kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej wymagające życzenia naszych Klientów - działamy razem z Klientem - jego interes jest naszym interesem - jesteśmy z Państwem podczas całego procesu negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania - w pełni rozumiemy wagę i znaczenie decyzji podejmowanych przez naszych Klientów przy zawieraniu transakcji. Dlatego jesteśmy lojalni i dyskretni w stosunku do każdego Klienta i surowo przestrzegamy tajemnicy handlowej. Posiadamy licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 5072 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa I Rozwoju Miast. Służymy pomocą przy pośrednictwie sprzedaży, kupnie i najmie: - mieszkań, - domów, - gruntów - oraz nieruchomości komercyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną realizowanych transakcji. Jako członkowie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Poznańskiego Stowarzyszenia Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości pozostajemy do dyspozycji w przekonaniu, że będziemy mogli przyczynić się do Państwa sukcesów. Każdemu zainteresowanemu służymy swoją pomocą i fachowym doradztwem, czerpiąc satysfakcję z pozyskania Państwa zaufania i mając nadzieję, że Państwo również będą usatysfakcjonowani korzystając z usług naszej firmy. Z przyjemnością rekomendujemy Państwu nasze usługi. Zapraszamy do współpracy.

Nasza oferta

213 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: