zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa Partner

Grupa Partner to firma deweloperska budująca osiedla w Poznaniu. Nasze doświadczenie deweloperskie gwarantuje sukces w realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań
Kontakt

Opis firmy - Grupa Partner

Jako Grupa Partner, która wraz ze współinwestorami przygotowuje budynek wielorodzinny z 39 mieszkaniami niedaleko centrum Poznania, posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mieszkaniowym. Nasze kolejne projekty to między innymi Młyn nad Cybiną, 134 mieszkania w stylu loftowym w Młynie nad Cybiną przy Jeziorze Swarzędzkim oraz Przystań Warta, kompleks 8 kameralnych, luksusowych apartamentów.

Skrupulatnie zrealizowana, zgodnie z oczekiwaniami Klientów inwestycja to nasz powód do dumy. Osiedle Atrium w Poznaniu to również idealny przykład tego, że funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.

GRUPA PARTNER

Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Zrealizowaliśmy inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna na ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły). Zakończyliśmy również dwa etapy Osiedla Atrium przy ulicy Bosej w Poznaniu, a trzeci właśnie realizujemy. Grupa Partner to 20-letnie doświadczenie w branży i blisko 2000 mieszkań zrealizowanych lub w trakcie realizacji.

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Nadolnik Compact Apartments - Etap II i III, nowe mieszkania, Grupa Partner, ul. Nadolnik, Główna, Poznań Oferta szczegóły link
nowość
od 144 444 zł