zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Green Development Sp. z o.o.

Green Development Sp. z o.o. firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe w Żyrardowie, w Lesznowoli. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Zobacz!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Żyrardów, Lesznowola

Opis firmy - Green Development

Spółka Green Development Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2002 roku. Firma wywodzi się z kanadyjsko - polskiej grupy inwestycyjnej, skupiającej kilka firm produkcyjnych i handlowych związanych z budownictwem: Royal Europa Sp. z o.o., Royal Hurt Sp. z o.o., Stone Master Sp. z o.o., Green Company Sp. z o.o.

Zespół Green Development to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji. O budownictwie, domach, mieszkaniach i loftach wiemy prawie wszystko! Misja Green Development.

Przekształcamy stare zabudowania fabryczne w stylowe obiekty mieszkalne z nowoczesną infrastrukturą, rewitalizujemy zdegradowane dzielnice przemysłowe, tworzymy programy zrównoważonego rozwoju.