zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grand Properties sp. z o.o.

Grand Properties Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2006 roku, ale jej założyciele pracują na warszawskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od ponad 20 lat. Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Warszawa

Opis firmy - Grand Properties

Grand Properties Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2006 roku, ale jej założyciele pracują na warszawskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkaniowych z rejonu Warszawy i okolic. Specjalizujemy się  w sprzedaży mieszkań i apartamentów z rynku pierwotnego. Z uwagi na długoletnie doświadczenie naszych ekspertów budujemy marki inwestorem świadcząc usługi outsourcingu i wsparcia sprzedaży dla firm deweloperskich.

Współpracujemy z innymi sektorami obsługującymi rynek nieruchomości, w tym z doradcami kredytowymi, architektami i firmami wykończeniowymi. Pracujemy z  prawnikami, zarządcami i rzeczoznawcami majątkowymi. Dokładamy szczególnej staranności przy sprawdzaniu stanu prawnego nieruchomości będących przedmiotem transakcji na zlecenie klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego.

Naszą dewizą jest indywidualne i kompleksowe podejście do klienta.
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11571 osób