zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gradi Invest sp. z o.o.

Gradi Invest zajmuje się budowaniem nowych i restaurowaniem zabytkowych budynków. Flagową realizacją jest Pałac Brzeźno pod Wrocławiem, w którym w ciągu ostatnich dwóch dekad stworzyli hotel z polem golfowym i wyjątkowym spa.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - Gradi Invest

Gradi Invest to rodzinna firma należąca do Krzysztofa i Marzeny Gradeckich – pary od trzech dekad odnoszącej sukcesy w biznesie.
Rodzina znana jest przede wszystkim z działalności w branży handlowej. W ich portfolio są m.in. marki Jasmin, Bergson oraz Gradi Golf Club, a dawniej były to również supermarkety Eko.

Rodzina Gradeckich zajmuje się budowaniem nowych i restaurowaniem zabytkowych budynków. Flagową realizacją jest Pałac Brzeźno pod Wrocławiem, w którym w ciągu ostatnich dwóch dekad stworzyli hotel z polem golfowym i wyjątkowym spa.

Wartości Gradi Invest

Gradi Invest budowany jest w oparciu o uczciwość i zaufanie. Firma stworzyła i rozwija zwartą sieć Partnerów, którzy wiedzą, że składane obietnice będą zawsze dotrzymywane.

Doświadczenie i bezpieczeństwo to kolejny ważny element naszej filozofii. Trzydzieści lat pracy w wielu branżach dały firmie stabilną pozycję rynkową, opartą o sumienność i odpowiedzialność.

Sport, zdrowie i dbanie o środowisko to bliskie nam wartości. W rodzinie Gradeckich znaleźć można sportowców odnoszących sukcesy na arenie międzynarodowej m.in. w golfie i piłce nożnej. Zamiłowanie do zieleni i zdrowego trybu życia znajduje odzwierciedlenie w cechach wszystkich inwestycji.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: