zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biuro nieruchomości Gold House

Biuro nieruchomości Gold House firma z 10 letnią tradycją, która konsekwentnie stawia na profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Nasz zespół tworzą licencjonowani...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • lokale użytkowe, mieszkania, działki
  • Kraków

Nasi pośrednicy nieruchomości

Marcin Cieszkowski - Biuro nieruchomości Gold House

Marcin Cieszkowski

pokaż numer
Rafał Ciuraj - Biuro nieruchomości Gold House

Rafał Ciuraj

pokaż numer

Opis firmy - Biuro nieruchomości Gold House

Biuro nieruchomości Gold House firma z 10 letnią tradycją, która konsekwentnie stawia na profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Nasz zespół tworzą licencjonowani pośrednicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy w oparciu o kompetentną wiedzę, obowiązujące przepisy prawne i nowoczesne techniki sprzedaży tworzą indywidualne strategie działania dla każdego.

Zaangażowanie i dbałość o satysfakcję Klienta to podstawowe zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy. Poprzez połączenie wielu usług w zakresie obrotu nieruchomościami, począwszy od szczegółowej analizy potrzeb klienta, profesjonalnego doradztwa, prowadzenia negocjacji, doradztwa kredytowego, finalizacji transakcji aż po wykończenie pod klucz, stworzyliśmy biura świadczące kompleksowe usługi na rynku nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Gold House

Nasza oferta

240 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 546 osób