GMC Development

Kraków, ul. Skawińska 13/5
pokaż numer telefonu

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • Kraków
Firma GMC Development (dawniej REMIN) jest krakowską firmą budowlaną i inwestycyjną działającą na międzynarodowym rynku od ponad 20 lat. Od momentu rnozpoczęcia działalności w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększamy swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytkowania m.in. luksusowy apartamentowiec – Kazimierz Paradise w samym sercu dzielnicy Kazimierz, Apartamenty Lema 32 przy ul. St. Lema oraz budynki mieszkalne przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. A potwierdzeniem prężnego rozwoju – liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Srebrny Laur Małopolski, Diament Forbesa).

Obecnie działamy również jako generalny wykonawca inwestycji mieszkaniowych i usługowych oraz realizujemy roboty we wszystkich branżach budowlanych.

Ponadto posiadamy własne nieruchomości pod wynajem – w kontaktach z klientem jesteśmy elastyczni i dopuszczamy możliwość indywidualnej negocjacji warunków współpracy. Współpracujemy ściśle z agencjami nieruchomości na terenie całej Polski i za granicą, z zarządcami nieruchomości, notariuszami, prawnikami, architektami oraz doradcami bankowymi, którzy w razie potrzeby będą do Państwa dyspozycji.
Pokaz pełny opis
Zapytaj o ofertę

Oferty nieruchomości w Krakowie

Barrakuda, nowe mieszkania, DOM.NB, róg ulic J. Lea i Zarzecze, Krowodrza, Kraków Oferta szczegóły link
od 18 036 zł/m²
Dom przy Bieżanowskiej, nowe mieszkania, Krakowskie Biuro Inwestycyjne, ul. Bieżanowska, Bieżanów-Prokocim (Prokocim), Kraków Oferta szczegóły link
od 12 690 zł/m²
Kalwaryjska 70, nowe mieszkania, Superopcja, ul. Kalwaryjska / Śliska, Podgórze, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 17 000 zł/m²
Zobacz wszystkie