zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

FS Nieruchomości Spółka Akcyjna

FS Nieruchomości Spółka Akcyjna to firma deweloperska budująca osiedla w Jastkowie. Nasze deweloperskie doświadczenie jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji projektów w profesjonalny sposób. Zobacz naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Lublin
Kontakt

Opis firmy - FS Nieruchomości

Zakup nieruchomości to dla większości klientów wydatek, który ma być początkiem czegoś nowego. Dla nas to sposób lokowania kapitału, inwestycja, która przynieść ma wymierne korzyści.

Działając na rynku nieruchomości, posiadamy w swojej ofercie budynki oraz grunty przeznaczone do sprzedaży. Świadczymy również usługi w zakresie najmu, zarządzania oraz obrotu nieruchomościami.

Nasza wykwalifikowana kadra składająca się z m.in. licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości gwarantuje pełne wsparcie przy wyborze i dostosowaniu nieruchomości do Państwa potrzeb.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe