zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Firmus Group

Firmus Group to deweloperska firma budująca osiedla w Mielnie. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje powodzenie w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Mielno

Opis firmy - Firmus Group

Firmus jest grupą spółek deweloperskich operujących na Pomorzu Środkowym, w Mielnie i okolicach. Wybudował dotąd w Mielnie apartamentowce Tarasy, kompleks Rezydencja Park, Rezydencja Park Rodzinna I oraz Dune A. Obecnie prowadzi budowę drugiego i trzeciego etapu Dune Resort oraz drugiego etapu Rezydencja Park Rodzinna.

W ofercie sprzedaży jest również kompleks domów jednorodzinnych na Osiedlu Norweskim w koszalińskiej dzielnicy Jamno. Finalizuje przygotowanie kolejnych inwestycji: apartamentowców Molo Park i Azure w Mielnie oraz spektakularnej inwestycji Dune City na terenach położonych za Kanałem Jamneńskim.

Nasza oferta

32 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 659 osób