zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

EXTRA-BUD

EXTRA-BUD deweloperska firma prowadząca działalność w Górze Kalwarii. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Zobacz!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Góra Kalwaria

Opis firmy - EXTRA-BUD

EXTRA-BUD Firma Ogólnobudowlana obecna jest na rynku od marca 1997r. W pierwszych latach swojej działalności miała nazwę "ARES", a od czerwca 2011r. zmieniła nazwę na "EXTRA-BUD". Działalność i aktywność firmy koncentruje się przede wszystkim na pracach budowlanych i remontowych. Firma wykonuje również własne inwestycje mieszkaniowe jako developer.
 
Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami wykonującymi usługi w zakresie:
klimatyzacji,
instalacji wodno-kanalizacyjnych,
instalacji c.o.,
układania kostki brukowej,
instalacji elektrycznych.

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość w zakresie budownictwa ogólnego, bieżących i generalnych remontów. Budujemy domy jednorodzinne "Pod klucz" dla klientów indywidualnych. Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. Na wykonywaną pracę dajemy długoletnią gwarancję. Stawiamy na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanej pracy. Zamówienia realizujemy w wyznaczonych terminach. Jako firma budowlana dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni z wykonania zleconych prac.

Jako deweloper realizujemy inwestycje w zakresie budowy budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Górze Kalwarii przy ul. K.K.Baczyńskiego.

Oferty nieruchomości w Górze Kalwarii

Moczydłów, ul. Długa 1, Góra Kalwaria
Rezydencja Góra Kalwaria
zapytaj o cenę ›
1-3 pok.
34,34-73,44
Rezydencja Góra Kalwaria - Mieszkania na sprzedaż. Osiedle zlokalizowane jest pod adresem Moczydłów, ul. Długa 1. Budynek ma 3 piętra. Dostępne są mieszkania z balkonami, ogródkami, tarasami wielkości dodatkowej od 5,25 do 155,60 mkw. W ofercie dostępne są 33 lokale o powierzchniach od 34,34 do 73,44 m². Na osiedlu powstało 71 mieszkań. Osiedle zrealizował deweloper Bud-Extra sp. z o.o. sp. k..
Aktualizacja: 2018-09-25
ul. por. Jana Białka 7, Góra Kalwaria
NEW FORT
396 655
4 pok.
80,95
NEW FORT - Nowe mieszkania. W pobliżu inwestycji NEW FORT znajduje się apteka, szkoła podstawowa, basen, poczta. Dostępne są mieszkania z balkonami wielkości dodatkowej 6,80 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. por. Jana Białka 7. Budynek jest trzypiętrowy. Osiedle wybudowała firma KLINKIER-BUD. Aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie wielkości 80,95 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Na osiedlu powstało 77 lokali. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybudował parking podziemny.
Aktualizacja: 2018-09-06
Deweloper KLINKIER-BUD
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 953 osoby