zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

EXTRA-BUD

EXTRA-BUD - mieszkaniowy deweloper zajmujący się działalnością budowlaną w Górze Kalwarii. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Góra Kalwaria

Opis firmy - EXTRA-BUD

EXTRA-BUD Firma Ogólnobudowlana obecna jest na rynku od marca 1997r. W pierwszych latach swojej działalności miała nazwę "ARES", a od czerwca 2011r. zmieniła nazwę na "EXTRA-BUD". Działalność i aktywność firmy koncentruje się przede wszystkim na pracach budowlanych i remontowych. Firma wykonuje również własne inwestycje mieszkaniowe jako developer.
 
Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami wykonującymi usługi w zakresie:
klimatyzacji,
instalacji wodno-kanalizacyjnych,
instalacji c.o.,
układania kostki brukowej,
instalacji elektrycznych.

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość w zakresie budownictwa ogólnego, bieżących i generalnych remontów. Budujemy domy jednorodzinne "Pod klucz" dla klientów indywidualnych. Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. Na wykonywaną pracę dajemy długoletnią gwarancję. Stawiamy na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanej pracy. Zamówienia realizujemy w wyznaczonych terminach. Jako firma budowlana dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni z wykonania zleconych prac.

Jako deweloper realizujemy inwestycje w zakresie budowy budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Górze Kalwarii przy ul. K.K.Baczyńskiego.