zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Euro-dom sp. z o.o.

Euro-dom sp. z o.o. - deweloper mieszkaniowy zajmujący się działalnością budowlaną we Wrocławiu. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - Euro-dom

Firma Euro-dom Sp. z o.o. powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławską spółką deweloperską realizującą przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba firmy znajduje się w wybudowanym przez Euro-dom Apartamentowcu "Silesia" przy ul. Władysława Jagiełły 3/18 na Kępie Mieszczańskiej w ścisłym sąsiedztwie gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Euro-dom specjalizuje się w budowie unikalnej i stojącej na najwyższym europejskim poziomie architekturze z zastosowaniami szlachetnych materiałach wykończeniowych i indywidualnych technologii, dla których wyszukuje atrakcyjnie położone lokalizacje w centrum miasta:
  • „Osiedle Śliczne” przy ul. Ślicznej, 161 mieszkań o pow. całk. 9 800 m2 ,
  • Rezydencja Leopoldinum przy ul. Zyndrama z Maszkowic, 28 apartamentów o pow. całk. 4 600 m2
  • Apartamentowce Silesia przy ul. Władysława Jagiełły, 88 apartamentów o pow. całk. 9 570 m2
  • Apartamenty Odra House przy ul. Długiej, 170 apartamentów o pow. całk. 14 600 m2, w planach apartamentowiec przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego


Misja Euro-domu to "Budujemy Wrocław dla koneserów", a motto jakim się kierujemy brzmi "najlepszą reklamą jest zadowolony klient" dlatego stawiamy na luksus i wygodę projektowanych przez nas mieszkań, przyjazne otoczenie, każdego klienta traktujemy indywidualnie, a obsługa posprzedażowa jest dla nas bardzo ważna.

Euro-dom Sp. z o.o. jest członkiem Business Centr Club.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: