zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa Elmis

Grupa Elmis - firma deweloperska budująca osiedla w Warszawie, . Doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje powodzenie realizacji projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Łomianki
Kontakt

Opis firmy - Grupa Elmis

Grupa Elmis z siedzibą w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 92 jest prężnie działającym deweloperem, którego spółki realizują inwestycje w Warszawie i okolicach i na Pomorzu. Jako deweloper skupiamy się przede wszystkim na kameralnych inwestycjach wielorodzinnych i jednorodzinnych. Przy planowaniu inwestycji główny nacisk kładziemy na wygodę i zadowolenie Klientów i przyszłych mieszkańców naszych realizacji. Zrealizowaliśmy już kilkanaście inwestycji na terenie Warszawy i najbliższych okolicach, które spotkały się z ogromnym uznaniem naszych Klientów. Jest to dla nas ogromna satysfakcja i duma, ponieważ każdy z naszych budynków to ciężka praca i zaangażowanie naszego całego zespołu.

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Echa Leśne II, nowe domy, Grupa Elmis, ul. Echa Leśne 71, Białołęka (Brzeziny), Warszawa Oferta szczegóły link
nowość
od 458 887 zł
Berensona, nowe domy, Grupa Elmis, ul. Berensona, Białołęka (Grodzisk), Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 510 000 zł