zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

EKSPERT Nieruchomości i Ubezpieczenia

Na rynku nieruchomości działamy od 1997 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w obsłudze szeroko pojętego rynku nieruchomości. Działamy jednak w sposób pozbawiony rutyny - każda sprawa...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Kraków

Opis firmy - EKSPERT Nieruchomości i Ubezpieczenia

Na rynku nieruchomości działamy od 1997 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w obsłudze szeroko pojętego rynku nieruchomości. Działamy jednak w sposób pozbawiony rutyny - każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Bezpieczeństwo transakcji i działanie w interesie naszych Klientów to nasza dewiza. Nieustannie uzupełniamy swoją wiedzę i kwalifikacje, znamy aktualne tendencje i prognozy dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów.

Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie zawodowe od odpowiedzialności cywilnej.

Świadczymy następujące usługi:
- doradztwo w zakresie rynku nieruchomości
- pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - skuteczne i szybkie poszukiwanie drugiej strony transakcji profesjonalna reklama i marketing
- wykonywanie opracowań i ekspertyz w zakresie rynku nieruchomości
- skup i sprzedaż nieruchomości
- obsługa nieruchomości na zlecenie
- organizowanie procesu inwestycyjnego w imieniu inwestora od momentu nabycia działki do zakończenia inwestycji
- koncepcje i projekty architektoniczno-budowlane
- nadzory budowlane
- inwentaryzacje budowlane
- ekspertyzy i opinie budowlane
- audyty energetyczne

Nasza praca to nasz pasja. Państwa sukces to nasz sukces. Dlatego naszym celem jest stale rosnące grono klientów z sukcesem realizujących transakcję za naszym pośrednictwem. Licząc na to że zdecydują się Państwo dołączyć do kręgu naszych usatysfakcjonowanych Klientów pozostajemy do państwa dyspozycji.
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11139 osób