zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Eion Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działająca na rynku kameralnych inwestycji deweloperskich tzw. boutique development. Zajmujemy się rewitalizacją kamienic oraz budową nowych inwestycji w centrach miast od 2008r....
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Opis firmy - Eion

Jesteśmy firmą działająca na rynku kameralnych inwestycji deweloperskich tzw. boutique development. Zajmujemy się rewitalizacją kamienic oraz budową nowych inwestycji w centrach miast od 2008r.

Przygotowujemy kompletną koncepcję każdej inwestycji. Dbamy o szczegół i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Proponowana przez nas przestrzeń jest obdarzona swoistym charakterem i nieszablonowa, jednocześnie optymalnie wykorzystana, przyjazna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Nasze inwestycje są ekskluzywne i kameralne zarazem. Mają niepowtarzalny charakter. Opierają się na duchu miejsca, grze szczegółów, stylu i wysokiej jakości wykonania. Nasze projekty nawiązują do trendów obserwowanych w Europie Zachodniej, gdzie szczególnie ceniona jest dbałość o detal, przemyślana, oryginalna aranżacja przy równoczesnym zachowaniu przeszłej czy obecnej specyficzności.

Osobiste zaangażowanie w każdy projekt, dbałość o detale i wykorzystywanie materiałów najwyższej jakości łączymy z atrakcyjnym poziomem cen oferowanych przez nas mieszkań.

Nasza oferta

2 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: