zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ED invest S.A.

Warszawa, ul. Bora Komorowskiego 35 lok. 218
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
29 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

ED invest to doświadczony deweloper działający na rynku mieszkaniowym od 2003 roku. Działalność spółki obejmuje teren Warszawy i okolic gdzie kompleksowo realizowane są projekty inwestycyjne – od pozyskania gruntów pod zabudowę przez realizację inwestycji po sprzedaż gotowych mieszkań deweloperskich. ED invest jest specjalistą w budownictwie wielorodzinnym
i jednorodzinnym – wybudowała już blisko 1000 mieszkań, 78 domów i 47 lokali usługowych. Do zrealizowanych inwestycji należą między innymi kompleksy budynków wielorodzinnych Osiedle Wilga VII/8 przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego i Osiedle Iskra VI przy ul. ul. Jugosłowiańskiej na terenie Pragi Południe.

Projekty inwestycyjne tworzone są przez grono doświadczonych architektów, a roboty budowlane prowadzone są przez sprawdzonych wykonawców. Innowacyjne rozwiązania pozwalają
na swobodne kształtowanie układu mieszkań według życzeń przyszłych właścicieli.

Od października 2010 roku spółka EDinvest jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych co świadczy o jej wiarygodności i sprawności zarządzania finansami. Ponadto firma jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Warszawa, ul. Bora Komorowskiego 35 lok. 218

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę