zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

DOM-EKO sp. z o.o.

DOM-EKO to firma deweloperska z wielkopolski. Zajmuje się budową i sprzedażą inwestycji mieszkaniowych na poznańskim rynku nieruchomości.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań

Opis firmy - DOM-EKO

DOM-EKO Sp. z o.o. to polska, rodzinna, firma deweloperska, działająca na poznańskim rynku nieruchomości od kilku lat. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań w budynkach wielorodzinnych, z windami i podziemnymi garażami.

Atutem inwestycji przez nas realizowanych są bez wątpienia ciekawe lokalizacje .Szczycimy się rzetelnością wykonania inwestycji oraz terminowością oddawania lokali klientom, u których konsekwentnie budujemy zaufanie i poczucie pewności.

DOM-EKO to również elastyczny partner, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto jako profesjonalny deweloper przynależymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dziennik Puls Biznesu przyznał nam zaszczytny tytuł Gazele Biznesu 2008, Gazele Biznesu 2009 oraz Gazele Biznesu 2010.

DOM-EKO - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

35 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 659 osób