zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cordia Polska

Cordia Polska - deweloper mieszkaniowy budujący osiedla w Krakowie i Warszawie. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje powodzenie w realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków, Warszawa

Opis firmy - Cordia Polska

Wiodący deweloper na Węgrzech, działający w regionie Europy Środkowej i Wschodniej – w Rumunii, Polsce. Budujemy na przedmieściach Budapesztu i w jego sercu, wybieramy najbardziej atrakcyjne i cieszące się ogromnym zainteresowaniem lokalizacje.

Swoją pozycję wzmacniamy od ponad 10 lat, zdobywając doświadczenie, rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i sprzętu, budując niezawodną sieć branżowych kontaktów i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy wraz z nami tworzą nasz sukces. U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca absolutną pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

Nasza oferta

103 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: