zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Citylink

CL PROPERTY jest ogólnopolskim deweloperem specjalizującym się w dostarczaniu nowoczesnych, wielofunkcyjnych powierzchni biurowo-magazynowo-wystawienniczych. Na zlecenie Klientów zajmuje się również zarządzaniem powierzonymi inwestycjami począwszy od uzyskania wszelkich pozwoleń, po opiekę prawną aż do przekazania.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • magazyny
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Citylink

CL PROPERTY jest ogólnopolskim deweloperem specjalizującym się w dostarczaniu nowoczesnych, wielofunkcyjnych powierzchni biurowo-magazynowo-wystawienniczych. Na zlecenie Klientów zajmuje się również zarządzaniem powierzonymi inwestycjami począwszy od uzyskania wszelkich pozwoleń, po opiekę prawną aż do przekazania obiektów najemcom.

Na potrzebę budowy małych magazynów miejskich Small Business Units spółka CL Property stworzyła markę Citylink odpowiedzialną za powstanie magazynów Citylink Wrocław Stadion a następnie Citylink Łódź.

Nasza oferta

5 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: