zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BRS INVEST

Gdańsk, ul. Radarowa 63
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
9 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Gdańsk

Spółka BRS Invest działa na terenie Trójmiasta i okolic, a jednym z jej głównych celów jest budowa nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych wolnostojących jak również w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Od 2015 roku prowadziliśmy inwestycję w Borkowie na styku Gdańskich dzielnic Kowale i Łostowice, gdzie powstało 5 etapów osiedla SREBRNY AGAT - łącznie 34 domy.

W 2019 powstało osiedle przy ulicy Radarowej w Gdańsku pod nazwą: SREBRNY OKTET gdzie mieści się siedziba firmy.

Najnowsza inwestycja prowadzona jest w Gdańsku przy ulicy Filmowej pod nazwą: SREBRNY KADR. Kolejny etap tej inwestycji składa się z 17 budynków jednorodzinnych wolnostojących i 1 budynku jednorodzinnego dwulokalowego.

W trosce o Państwa zadowolenie z późniejszego użytkowania domu, jak również o renomę firmy, do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały energooszczędne o najwyższej jakości.  Zwracamy szczególną uwagę na wybór doświadczonych i rzetelnych podwykonawców.

Wiemy, iż kupno gotowego domu to wygoda, oszczędność czasu i nerwów. Z nami  nie przekreśla to jednak możliwości dopasowania projektu do Państwa indywidualnych potrzeb pod warunkiem, iż współpraca rozpocznie się na odpowiednio wczesnym etapie budowy, do czego gorąco zachęcamy.

Spółka BRS  powstała na skutek połączenia sił specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy w sposób profesjonalny zarządzać wszelkimi aspektami związanymi zarówno z budową jak też kwestiami formalnymi, finansowymi oraz sprzedażowymi.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz wcześniejszymi inwestycjami.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

BRS INVEST
Gdańsk, ul. Radarowa 63

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę