zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biuro Nieruchomości Cosmopolitan Sp z o.o.

Warszawa, ul. Twarda 18 (budynek Spektrum Tower, XV p.)
pokaż numer telefonu
Oferty:
11 inwestycji
11 oferty

Nasi agenci

Agnieszka Gizińska - Biuro Nieruchomości Cosmopolitan Sp z o.o.

Agnieszka Gizińska

pokaż numer

Liczba ofert: 11

Zobacz wszystkich (1)

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Warszawa
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Decydując się na powierzenie nam spraw związanych z obrotem nieruchomościami korzystasz z naszego doświadczenia i profesjonalizmu.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w usługach pośrednictwa na warszawskim rynku nieruchomości. Kładziemy duży nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo transakcji. Sprawdzamy stan prawny oferowanych nieruchomości. Konsultujemy się w sprawach naszych klientów z notariuszami i doradcami podatkowymi. Badamy prawo stron do reprezentacji przy zawarciu umowy.

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom proces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości przebiega u nas sprawnie i bezpiecznie. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Wyróżnia nas wysoka skuteczność działania na warszawskim rynku nieruchomości oraz najwyższa jakość obsługi klienta.

Cechuje nas kompleksowe podejście i fachowe doradztwo. Naszym klientom proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w obrocie nieruchomościami. Umiemy docenić potencjał, lokalizację oraz zagospodarowanie przestrzenne nieruchomości. Potrafimy wsłuchiwać się w potrzeby klientów preferując indywidualne podejście do zgłaszanych potrzeb.

Nie ograniczamy się do prezentowania nieruchomości, ale pomagamy w całym procesie obrotu nieruchomościami od przyjęcia oferty aż do finalizacji transakcji najmu lub sprzedaży oraz przekazania lokalu.

Nasza Wizja
Naszą wizją jest zapewnienie naszym Klientom najwyższego standardu obsługi. Zależy nam, aby dzięki naszym staraniom jak najwięcej osób znalazło dla siebie idealną nieruchomość.

Dbamy o szczegóły i detale. Jesteśmy z klientem od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż do przekazania kluczy do lokalu. PRACUJEMY Z SERCEM. Jesteśmy oddani swojej pracy, ponieważ zadowolony klient i udana transakcja to najwyższa nagroda. Cieszymy się każdym sukcesem. Nie dzielimy nieruchomości i klientów na lepszych i gorszych. JESTEŚMY DLA WSZYSTKICH. Swoim zaangażowaniem i perfekcyjnością pracujemy na swoje dobre imię. ZALEŻY NAM. Nie załatwiamy spraw na szybko, aby jak najprędzej cieszyć się z zarobionej prowizji. MYŚLIMY PRZYSZŁOŚCIOWO. Wiążemy się z naszymi klientami na dłużej. Nie bierzemy udziału w tzw. szybkich strzałach. Budujemy społeczność. Pracujemy i myślimy inaczej.

Nasza misja
Naszą misją jest doprowadzenie do zmiany sposobu postrzegania agentów nieruchomości! Swoimi działaniami chcemy obalać stereotypy na temat pracy pośredników.

Dążymy do ucywilizowania rynku obrotu nieruchomościami tak, aby proces sprzedaży nieruchomości lub ich wynajmu odbywał się tak jak na Zachodzie. Przekonujemy do rezygnacji z transakcji „na własną rękę” i oddania najcenniejszych aktywów, jakimi są nieruchomości, w ręce profesjonalistów. Będąc członkami elitarnego stowarzyszenia WSPON, Polskiej Federacji Nieruchomości oraz systemu wymiany międzyagencyjnej MLS dążymy do ucywilizowania standardów na rynku nieruchomości. Naszą ambicją jest dawać sobą przykład innym agentom, aby inspirując się naszymi wysokimi standardami, zaczęli działać na podobnym poziomie. Lubimy rywalizację i konkurencję, ale gramy tylko na uczciwych zasadach.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 11 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:
Kawalerka 30,00 m², Warszawa, Ochota, Harfowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 600 zł
Mieszkanie dwupokojowe 49,60 m², Warszawa, Wola, Kłopot, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
900 000 zł

Tu nas znajdziesz

Biuro Nieruchomości Cosmopolitan Sp z o.o.
Warszawa, ul. Twarda 18 (budynek Spektrum Tower, XV p.)

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę