zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Belvedere Nieruchomości

Belvedere Nieruchomości to firma deweloperska działająca w Warszawie. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Belvedere Nieruchomości

Oparta w 100% na polskim kapitale grupa Belvedere Development powstała w 2010 roku i jest oparta na kadrze wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobywali doświadczenie na rynku deweloperskim od roku 1996. Profesjonalne, odpowiedzialne podejście pozwoliło na skuteczne zrealizowanie szeregu inwestycji mieszkaniowych i biurowo-usługowych w Warszawie oraz wielu innych miastach Polski. Łącznie dzięki działalności spółki lub przy jej współpracy sprzedanych zostało ponad 2000 mieszkań. To najlepsze świadectwo skuteczności oraz potwierdzenie ogromnego doświadczenia deweloperskiego.

Filozofią działalności firmy jest profesjonalizm oraz zapewnienie klientom komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego realizacja każdej inwestycji posiada w pełni zabezpieczone finansowanie, zgodnie z regulacjami prawnymi. Wpłaty klientów lokowane są na wyodrębnionych rachunkach bankowych i udostępniane deweloperowi dopiero w momencie zrealizowania następujących po sobie etapów inwestycji. Zyskują Państwo tym samym gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że deweloper dotrzyma zakładanych terminów. Takie działania pozwoliły spółce na zyskanie zaufania klientów oraz osiągnięcia wysokiej, stabilnej pozycji na rynku.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stawiamy na nowoczesność. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompetentne kierowanie procesem deweloperskim na każdym jego etapie. Starannie dobieramy lokalizację tak, aby spełniały wszelkie wymogi nowoczesnych inwestycji. Bazujemy na wiedzy, zasobach oraz nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które gwarantują terminowe realizacje i są w pełni zgodne z obowiązującym regulacjami prawa budowlanego oraz wymogami stawianymi przez Unię Europejską. Najważniejsi są dla nas mieszkańcy i to ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu na każdym etapie inwestycji.

Nasza oferta

21 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 18 171 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.