zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Belvedere Nieruchomości

Belvedere Nieruchomości - firma deweloperska prowadząca działalność w Warszawie. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Belvedere Nieruchomości

Oparta w 100% na polskim kapitale grupa Belvedere Development powstała w 2010 roku i jest oparta na kadrze wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobywali doświadczenie na rynku deweloperskim od roku 1996. Profesjonalne, odpowiedzialne podejście pozwoliło na skuteczne zrealizowanie szeregu inwestycji mieszkaniowych i biurowo-usługowych w Warszawie oraz wielu innych miastach Polski. Łącznie dzięki działalności spółki lub przy jej współpracy sprzedanych zostało ponad 2000 mieszkań. To najlepsze świadectwo skuteczności oraz potwierdzenie ogromnego doświadczenia deweloperskiego.

Filozofią działalności firmy jest profesjonalizm oraz zapewnienie klientom komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego realizacja każdej inwestycji posiada w pełni zabezpieczone finansowanie, zgodnie z regulacjami prawnymi. Wpłaty klientów lokowane są na wyodrębnionych rachunkach bankowych i udostępniane deweloperowi dopiero w momencie zrealizowania następujących po sobie etapów inwestycji. Zyskują Państwo tym samym gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że deweloper dotrzyma zakładanych terminów. Takie działania pozwoliły spółce na zyskanie zaufania klientów oraz osiągnięcia wysokiej, stabilnej pozycji na rynku.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stawiamy na nowoczesność. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompetentne kierowanie procesem deweloperskim na każdym jego etapie. Starannie dobieramy lokalizację tak, aby spełniały wszelkie wymogi nowoczesnych inwestycji. Bazujemy na wiedzy, zasobach oraz nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które gwarantują terminowe realizacje i są w pełni zgodne z obowiązującym regulacjami prawa budowlanego oraz wymogami stawianymi przez Unię Europejską. Najważniejsi są dla nas mieszkańcy i to ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu na każdym etapie inwestycji.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Siennicka, Praga Południe (Grochów), Warszawa
Mały Grochów
od 464 391
2-4 pok.
41,99-79,73
Mały Grochów - Nowe mieszkania na Pradze Południe w Warszawie. Budynek będzie pięciopiętrowy. W pobliżu inwestycji Mały Grochów znajduje się market, bankomat, przedszkole, klub fitness. Osiedle sprzedaje firma DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp), termin realizacji planowany jest na III kwartał 2021. W budynku powstanie 240 mieszkań. W ofercie dostępnych jest 31 mieszkań o metrażach od 41,99 do 79,73 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Siennicka.
Aktualizacja: 2020-04-27
ul. Przy Agorze 6, Bielany (Wrzeciono), Warszawa
Apartamenty Przy Agorze 6
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
35,22-127,06
Apartamenty Przy Agorze 6 - W sprzedaży mieszkania na Bielanach w Warszawie. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje parking podziemny. Aktualnie dostępne są 72 lokale o metrażach od 35,22 do 127,06 mkw. Inwestycja budowana jest przy ul. Przy Agorze 6. Budynek będzie miał 9 pięter. Projekt buduje firma Home Invest, termin oddania planowany jest na II kwartał 2022. W budynku powstanie 87 lokali. Dostępne są lokale z balkonami, loggiami, ogródkami, tarasami o dodatkowych metrażach od 2,92 do 49,28 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W pobliżu inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 dostępne są szkoła podstawowa, żłobek, biblioteka, apteka.
Aktualizacja: 2020-05-18
Deweloper Home Invest
ul. Włodarzewska 13/15, Ochota (Szczęśliwice), Warszawa
Włodarzewska Corner
zapytaj o cenę ›
3-5 pok.
63,82-114,38
Włodarzewska Corner - Nowe mieszkania na Ochocie. W ofercie dostępnych jest 11 lokali wielkości 63,82 - 114,38 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. W okolicy inwestycji Włodarzewska Corner dostępne są szkoła wyższa, klub fitness, przystanek tramwajowy, market. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Włodarzewska 13/15. Budynek będzie liczył 4 piętra. Na osiedlu powstanie 11 mieszkań. Inwestycję sprzedaje deweloper Summa Development, termin oddania planowany jest na czerwiec 2021. Dostępne są lokale z balkonami o dodatkowych metrażach 7,51 - 24,54 m².
Aktualizacja: 2020-04-01
Deweloper Summa Development
ul. Mińska 25, Praga Południe (Kamionek), Warszawa
Sava Mińska 25
zapytaj o cenę ›
1-3 pok.
43,88-77,29
Sava Mińska 25 - Nowe mieszkania na Pradze Południe w Warszawie. W pobliżu inwestycji Sava Mińska 25 znajduje się park, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy. W sprzedaży są lokale z balkonami, tarasami o dodatkowych metrażach 2,21 - 5,26 mkw. Budynek będzie miał 6 pięter. Inwestycja budowana jest przy ul. Mińska 25. W budynku powstaną 104 lokale. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W ofercie dostępnych jest 11 mieszkań o powierzchniach od 43,88 do 77,29 mkw. Inwestycję sprzedaje deweloper Sava Mińska 25 Sp. z o.o. sp.k, termin realizacji planowany jest na IV kwartał 2020.
Aktualizacja: 2020-04-28
ul. Goździków, Wawer (Marysin Wawerski), Warszawa
Apartamenty Nowy Marysin IV
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
49,88-67,62
Apartamenty Nowy Marysin IV - W sprzedaży mieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Goździków. Budynek będzie liczył 5 pięter. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Osiedle buduje firma APM Development sp. z o.o., termin oddania planowany jest na II kwartał 2021. Na osiedlu powstanie 59 mieszkań. W pobliżu inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IV znajduje się klub fitness, las, szkoła podstawowa, centrum handlowe. Aktualnie dostępnych jest 37 lokali o metrażach 49,88 - 67,62 mkw. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje parking podziemny.
Aktualizacja: 2020-03-19
ul. Zajęcza 1A, Śródmieście (Powiśle), Warszawa
Moderna Powiśle
zapytaj o cenę ›
1-5 pok.
28,44-171,08
Moderna Powiśle - W sprzedaży mieszkania w Śródmieściu w Warszawie. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie parking podziemny. Na osiedlu powstanie 51 mieszkań. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Inwestycję sprzedaje deweloper Moderna Holding sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2021. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, loggiami, tarasami o dodatkowych metrażach od 1,14 do 110,03 mkw. W sąsiedztwie inwestycji Moderna Powiśle znajduje się przystanek autobusowy, stacja metra, liceum, rzeka. Inwestycja położona jest przy ul. Zajęcza 1A. Budynek będzie miał 5 pięter. Aktualnie dostępne są 23 lokale wielkości 28,44 - 171,08 mkw.
Aktualizacja: 2020-05-28
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 20 683 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.