Baltic Estate Sp.z.o.o.

Gdańsk, Azymutalna 9
Oferty:
1 inwestycja
15 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź

Baltic Estate to grupa profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Ponad pół tysiąca inwestycji, które zrealizowaliśmy w całej Polsce, pozwoliło nam zgromadzić olbrzymie portfolio. Nasi specjaliści mają doświadczenie w projektowaniu i budowaniu mieszkań, biur, szpitali, obiektów użyteczności publicznej, budynków inżynieryjnych, a także usługowych i produkcyjnych. Firmę współtworzy ponad stu pracowników, którzy w dwóch siedzibach – Gdańsku i Łodzi – dbają o najwyższy standard każdej realizacji.

W ciągu kilkunastu lat obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do zrealizowania najbardziej wymagających inwestycji. Nasze umiejętności oraz wiedza w zakresie rozwiązań, materiałów i technologii budowlanych dają gwarancję skuteczności na najwyższym poziomie, potwierdzoną zadowoleniem klientów. Stanowią zarazem przykład projektowania wyznaczającego kierunki we współczesnej architekturze użytkowej.

Naszą najważniejszą misją jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań w zakresie budownictwa. Pragniemy przewidywać i spełniać oczekiwania naszych klientów, dostarczając im wysokiej jakości mieszkania, w których nic nie będzie zakłócało spokoju. Wskazujemy ponadto, czym warto się kierować i podpowiadamy, na które elementy zwracać uwagę, aby wybór okazał się w pełni satysfakcjonujący. Dlatego też przykładamy bardzo dużą wagę nie tylko do aspektów technologicznych, ale również do czynników wpływających na komfort życia, takich jak jakość powietrza, akustyka, dostęp do naturalnego światła czy atrakcyjna lokalizacja.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Łódź, ul. Wólczańska 143

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy