Atrium Deweloper

Lesznowola, ul. Gminna 38
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
1 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Dawidy Bankowe

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu, a Państwa komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy.

Oferujemy domy jednorodzinne z własną działką w cichej i bezpiecznej okolicy pod Warszawą. Atrium jest nowo powstałym przedsięwzięciem jako kontynuacja wieloletniej działalności w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami.

Najważniejsze dla nas jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów. Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami. W trosce o wysoki standard oferowanych nieruchomości, na każdym etapie współpracujemy z doświadczonymi specjalistami.

Współpraca z renomowanym biurem architektonicznym dostarcza funkcjonalnych projektów domów z mnóstwem możliwości aranżacyjnych i pozwalających na łatwe dopasowanie przestrzeni do stylu życia i codziennych potrzeb. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanego kierownika budowy, który nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane wykonawców. Współpraca z solidnymi wykonawcami i staranny dobór technologii i atestowanych materiałów rzutuje na wysoki standard oraz energooszczędność i ekologiczność domu.

Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, oferowane nieruchomości przez kolejne 3 lata są objęte gwarancją i rękojmią.

Bierzemy odpowiedzialność za funkcjonalność i możliwości aranżacyjne wnętrz w naszych inwestycjach. Tworzymy i udostępniamy naszym klientom przemyślane i szczegółowe projekty co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wyboru i wykończenia domu.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Dawidy Bankowe
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Atrium Deweloper
Lesznowola, ul. Gminna 38

pokaż numer

Biuro Sprzedaży
Dawidy Bankowe, ul. Hajduczka

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę