zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Hajto Development Group Sp. z o.o.

AS-Hajto to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Wrocław, Wisznia Mała

Opis firmy - Hajto Development Group

Swoją działalność na rynku nieruchomości prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Od początku funkcjonowania spółki celem była budowa i sprzedaż mieszkań oraz domów zlokalizowanych na atrakcyjnych terenach Dolnegośląska. Misją firmy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej  z wykorzystaniem  tradycyjnej technologii budownictwa. Nasze budynki charakteryzuje wysoka jakość oraz solidne wykonanie. Dzięki stale polepszającej się sytuacji finansowej do roku 2014  zrealizowaliśmy kilka inwestycji deweloperskich między innymi w Groblicach, Mnichowicach oraz Iwinach. W chwili obecnej trwają prace związane z budowa nowego osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Wrocławia- Stabłowicach.

Hajto Development Group - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

19 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: