zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Archicom SA

Archicom to deweloper z wieloletnim doświadczeniem działający we Wrocławiu realizujący inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Zapoznaj się z ofertą firmy.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław

Opis firmy - Archicom

Grupa Archicom jest jedną z najstarszych spółek deweloperskich działających na dolnośląskim rynku nieruchomości. Firma ma ponad 25 lat doświadczenia oraz jako jedna z nielicznych – własne biuro architektoniczne. Pierwsze zlecenia firmy pochodziły z sektora bankowego, a ich sukces przyczynił się do rozszerzenia działalności w sektorze nieruchomości publicznych, a później mieszkaniowych i komercyjnych.

Motto firmy opiera się na kreowaniu przestrzeni pięknej, funkcjonalnej i przyjaznej człowiekowi. Lata doświadczeń przy realizacji budynków o różnym przeznaczeniu zaowocowały nowatorskim podejściem przy inwestycjach mieszkaniowych oraz podejmowaniem coraz bardziej śmiałych wyzwań. Idea osiedla społecznego, przyświecająca nowym projektom, polega na rozplanowaniu ich potencjału by umożliwiały samowystarczalność w zakresie najważniejszych życiowych potrzeb jakimi są mieszkanie, rekreacja czy opieka nad dziećmi. Prowadzi to do nawiązania więzi i identyfikacji ze swoim miejscem zamieszkania, za które deweloper był już wielokrotnie nagradzany takimi wyróżnieniami jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbes’a a także Najbardziej Przyjazny Deweloper w Polsce.

O sukcesie dewelopera świadczą także zadowoleni klienci dokonujący ponownego zakupu lub polecający firmę znajomym. Są to zarówno klienci indywidualni jak i międzynarodowe koncerny czy korporacje.

Archicom - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

634 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 953 osoby