Archicom SA

Wrocław, ul. K. Liskego 7
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław

Grupa Archicom jest jedną z najstarszych spółek deweloperskich działających na dolnośląskim rynku nieruchomości. Firma ma ponad 25 lat doświadczenia oraz jako jedna z nielicznych – własne biuro architektoniczne. Pierwsze zlecenia firmy pochodziły z sektora bankowego, a ich sukces przyczynił się do rozszerzenia działalności w sektorze nieruchomości publicznych, a później mieszkaniowych i komercyjnych.

Motto firmy opiera się na kreowaniu przestrzeni pięknej, funkcjonalnej i przyjaznej człowiekowi. Lata doświadczeń przy realizacji budynków o różnym przeznaczeniu zaowocowały nowatorskim podejściem przy inwestycjach mieszkaniowych oraz podejmowaniem coraz bardziej śmiałych wyzwań. Idea osiedla społecznego, przyświecająca nowym projektom, polega na rozplanowaniu ich potencjału by umożliwiały samowystarczalność w zakresie najważniejszych życiowych potrzeb jakimi są mieszkanie, rekreacja czy opieka nad dziećmi. Prowadzi to do nawiązania więzi i identyfikacji ze swoim miejscem zamieszkania, za które deweloper był już wielokrotnie nagradzany takimi wyróżnieniami jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbes’a a także Najbardziej Przyjazny Deweloper w Polsce.

O sukcesie dewelopera świadczą także zadowoleni klienci dokonujący ponownego zakupu lub polecający firmę znajomym. Są to zarówno klienci indywidualni jak i międzynarodowe koncerny czy korporacje.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Wrocław
Wybrane filtry:
Browary Wrocławskie, nowe mieszkania, Archicom SA, ul. Jedności Narodowej, Ołbin (Śródmieście), Wrocław Oferta szczegóły link
od 11 600 zł/m²
River Point, nowe mieszkania, Archicom SA, ul. Mieszczańska, Nadodrze (Śródmieście), Wrocław Oferta szczegóły link
od 12 200 zł/m²
Olimpia Port, nowe mieszkania, Archicom SA, ul. Ameriga Vespucciego, Swojczyce-Strachocin-Wojnów (Psie Pole), Wrocław Oferta szczegóły link
od 10 597 zł/m²

Tu nas znajdziesz

Siedziba Firmy
Wrocław, ul. K. Liskego 7

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Browary Wrocławskie
Wrocław, ul. Jedności Narodowej 240/5

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Olimpia Port
Wrocław, ul. Ameriga Vespucciego 24/29

pokaż numer

Biuro Sprzedaży West Forum
Wrocław, ul. Strzegomska 142A

pokaż numer

MidPoint71
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 9

pokaż numer

Salon Sprzedaży
Wrocław, ul. Św. Mikołaja 7

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę