zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Arche sp. z o.o.

Deweloper Arche Sp. z o.o. buduje hotele, osiedla domów, mieszkań i loftów w Warszawie i okolicach oraz w Łodzi. Dodatkowo zajmuje się renowacją zabytków.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź
Kontakt

Opis firmy - Arche

Firma deweloperska Arche powstała w 1991 roku i od tamtej pory prężnie funkcjonuje świadcząc profesjonalne usługi i pomyślnie realizując wiele projektów inwestycyjnych.
Działa na terenie Warszawy i okolic oraz Łodzi. Oprócz działalności deweloperskiej i hotelowej spółka trudni się renowacją zabytków. Dotychczas wybudowano i oddano do użytku ponad 4500 domów i mieszkań.

Na chwilę obecną w ofercie sprzedaży można znaleźć mieszkania w podwarszawskim Piasecznie, apartamenty na Mokotowie i w Wilanowie, a także mieszkania i lofty na Osiedlu „Tabaco Park” w Łodzi. Do zrealizowanych inwestycji należy również budynek wielorodzinny „Belgradzka” na rogu ulic Belgradzkiej i Rosoła na Urysnowie.

Do projektów spółki można różnież zaliczyć budynek biurowo-usługowy „Pileckiego” przy ulicy Pileckiego na Ursynowie, kameralny budynek wielorodzinny „Wybickiego” z garażem podziemnym w Ząbkach obok Warszawy, jak również Zamek w Janowie Podlaskim.

Spółka Arche może pochwalić się ośmioma hotelami m.in. Pałacem Łochów, Pałacem Sieniawa, HotelemTobaco w Łodzi, Hotelem Puławska Residence w Warszawie, czy Hotelem Arche w Siedlcach.

Projekty inwestycyjne Arche zostały docenione wyróżnieniami i nagrodami. Do ostatnich należy European Property Awards – Best Hotel Interior Europe.


Arche - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: