zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Deweloper APKLAN

Deweloper APKLAN to jedna z największych firm specjalizująca się w budowie budynków mieszkalnych na terenie województwa Podkarpackiego.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Rzeszów
Kontakt

Opis firmy - Deweloper APKLAN

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w budownictwie. W 2001 roku rozpoczęliśmy realizację pierwszego projektu deweloperskiego przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Do czerwca 2020 roku oddano do użytkowania 1866 mieszkań, 36 lokali usługowych, 2 domy w zabudowie bliźniaczej (szeregowej), 2 centra handlowo - usługowo - biurowe zlokalizowane w centrum Rzeszowa oraz budynek usługowy.

Obecnie realizowanych jest pięć inwestycji deweloperskich na terenie Rzeszowa, o łącznej ilości mieszkań 909 i 7500 m2 lokali usługowych, z których ostatnia zostanie zakończona do końca 2023 roku. Nasze realizacje zostały wielokrotnie docenione zarówno przez klientów, jaki i w prestiżowych konkursach. Otrzymaliśmy wiele nagród m.im. Kryształową Cegłę.

Deweloper APKLAN - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

5 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:
Cztery Kąty Potockiego - domy, nowe domy, Deweloper APKLAN, ul. Hr. A. Potockiego, Załęże, Rzeszów Oferta szczegóły link
3D
od 377 580 zł
Cztery Kąty Potockiego, nowe apartamenty, Deweloper APKLAN, ul. Hr. Alfreda Potockiego, Załęże, Rzeszów Oferta szczegóły link
3D
od 365 337 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe