zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Antrans Invest

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Katowice, Olkusz, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Krzeszowice
Kontakt

Opis firmy - Antrans Invest

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Przed rozpoczęciem naszych inwestycji, bardzo dokładnie analizujemy potrzeby naszych potencjalnych klientów.

Starannie wybieramy lokalizacje, by była spełniała najważniejsze potrzeby przyszłych mieszkańców. Projektując mieszkania i lokale, dużą wagę przykładamy do funkcjonalności projektowanej przestrzeni. Budujemy ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów, współpracujemy z zaufanymi dostawcami i konsekwentnie wdrażamy aspekty i rozwiązania proekologiczne. Projektujemy z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców.

Nasza oferta

6 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe