zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agencja Nieruchomości Rolnych

Agencja Nieruchomości Rolnych zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży działek i terenów inwestycyjnych na terenie Polski. Firma organizuje również przetargi.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Poznań, Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Szczecin, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Lublin, Stargard, Myślibórz, Łabiszyn, Suwałki, Piła, Koszalin, Pruszcz Gdański, Gryfice, Nowogard

Opis firmy - Agencja Nieruchomości Rolnych

Agencja Nieruchomości Rolnych (ANR) jest państwową osobą prawną, której Skarb Państwa powierzył wykonywanie prawa własności i innych praw rzeczowych w odniesieniu do mienia państwowego w rolnictwie. Agencja działa na podstawie: ustawy z 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa oraz ustawy z 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego.

Podstawowym zadaniem ANR jest prywatyzacji mienia SP w formach przewidzianych w ustawie. Sprzedaż nieruchomości ANR prowadzona jest przez szesnaście oddziałów i filii Agencji Nieruchomości Rolnych, na zasadach określonych w rozdziale 6 ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (Dz. U. z 2007 r. Nr 231, poz. 1700 z późn. zm.).

Podstawowym trybem sprzedaży jest ogólnodostępny przetarg. Agencja organizuje najczęściej przetargi ustne (licytacje), których zadaniem jest uzyskanie najwyższej ceny. W przetargu, jako uczestnicy przetargu, mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które w wyznaczonym terminie, miejscu i formie wpłaciły wadium (chyba, że były z tego obowiązku zwolnione) oraz stawiły się na przetarg.

Wartość nieruchomości sprzedawanych przez ANR określają niezależni rzeczoznawcy majątkowi. Cenę wywoławczą nieruchomości ustala się w wysokości nie niższej niż wartość tej nieruchomości, dodatkowo bierze się pod uwagę koszty poniesione na przygotowanie jej do sprzedaży (np. koszty wyceny, koszty prac geodezyjnych, koszty związane ze zgromadzeniem niezbędnej dokumentacji).

Procedurę przetargową poprzedza wykaz i ogłoszenie przetargu. Informacje dotyczące harmonogramów przetargów na sprzedaż, wykazów i ogłoszeń oraz informacje o odwołaniu przetargu podlegają publikacji m.in. na portalu internetowym ANR (www.anr.gov.pl).

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Towarowa, Wola (Czyste), Warszawa
Towarowa Towers
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
31,40-94,30
Towarowa Towers - W sprzedaży mieszkania na Woli w Warszawie. W sprzedaży są mieszkania z balkonami o dodatkowych metrażach 2,70 - 6,52 m². Budynek będzie dwudziestodziewięciopiętrowy. Inwestycję buduje deweloper Asbud Group, termin oddania przewidziany jest na III kwartał 2022. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Towarowa. W ofercie dostępnych jest 214 lokali o metrażach od 31,40 do 94,30 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2019-12-13
Deweloper Asbud Group
ul. Juranda ze Spychowa / Echa Leśne, Białołęka (Brzeziny), Warszawa
Osiedle Echa Leśne
od 374 000
2-4 pok.
53,14-98,77
Osiedle Echa Leśne - Mieszkania na sprzedaż na Białołęce. Osiedle realizuje deweloper Elmis Dewelopment sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na czerwiec 2020. Na osiedlu powstanie 28 lokali. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Juranda ze Spychowa / Echa Leśne. Aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań o powierzchniach od 53,14 do 98,77 m². W pobliżu inwestycji Osiedle Echa Leśne znajduje się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, przedszkole, market. W sprzedaży są lokale z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej 54,00 m². Budynek będzie jednopiętrowy.
Aktualizacja: 2019-12-06
ul. Anny German 20, Żoliborz (Sady Żoliborskie), Warszawa
Twój Żoliborz
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
46,15-149,72
Twój Żoliborz - Nowe mieszkania na Żoliborzu. W ofercie dostępne są 33 lokale o powierzchniach 46,15 - 149,72 m². Na osiedlu powstanie 114 lokali. W sprzedaży są mieszkania z balkonami o powierzchniach dodatkowych od 4,44 do 42,79 mkw. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje parking podziemny. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Budynek będzie miał 8 pięter. Inwestycja budowana jest przy ul. Anny German 20. Osiedle realizuje deweloper Buszrem S.A., termin realizacji przewidziany jest na III kwartał 2020.
Aktualizacja: 2019-10-29
Deweloper Buszrem S.A.
ul. Rokokowa, Bielany (Huta), Warszawa
Rokokowa Residence
893 959
3-5 pok.
74,57-158,70
Rokokowa Residence - Nowe mieszkania w Warszawie. W okolicy inwestycji Rokokowa Residence znajduje się przystanek tramwajowy, przedszkole, apteka, przychodnia. Inwestycję sprzedaje firma DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp), termin oddania planowany jest na I kwartał 2021. Na osiedlu powstaną 23 lokale. Budynek będzie miał 1 piętro. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Rokokowa. Aktualnie dostępnych jest 16 lokali o powierzchniach od 74,57 do 158,70 mkw.
Aktualizacja: 2019-10-30
al. Słowiańska, Bielany (Marymont-Kaskada), Warszawa
Sabbia
1 850 000
4 pok.
149,24-151,92
Sabbia - Mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Na kondygnacji -1 deweloper wybudował wielostanowiskowy parking podziemny. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem al. Słowiańska. Budynek ma 2 piętra. Projekt zrealizowała firma Green House Development. W okolicy inwestycji Sabbia znajduje się apteka, przystanek tramwajowy, przedszkole, market. Aktualnie dostępne są 4 mieszkania o metrażach 149,24 - 151,92 m². Na osiedlu powstało 12 lokali. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, loggiami, ogródkami, tarasami o dodatkowych metrażach 3,16 - 220,64 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2019-11-20
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 18 483 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.