WIŚNIEWSCY

Ząbki, ul. Piłsudskiego 176B
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
33 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Ząbki

Deweloper WIŚNIEWSCY już od wielu lat działa w branży budowlanej. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku, a nasze pierwsze budynki stawialiśmy w województwie mazowieckim. Początkowo działaliśmy jako spółka cywilna W. W. INVESTMENT DOM S.C. Kilka lat później, w 2006 roku staliśmy się spółką jawną. Dzisiaj działamy pod nazwą WIŚNIEWSCY. Dzięki latom doświadczeń w branży budowlanej, jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Firma deweloperska z Ząbek zbuduje Ci Twój wymarzony dom!

Specjalizujemy się w budowaniu bloków mieszkalnych. Do Państwa użytku oddajemy domy wielorodzinne najwyższej jakości, zapewniające komfort i wygodę mieszkania, zlokalizowane w Ząbkach i innych miejscowościach w bliskiej okolicy Warszawy. Nasze budynki tworzone są z materiałów, które posiadają niezbędne atesty techniczne. Z wielką starannością i dokładnością wykonujemy nasze projekty, tak, by uszczęśliwić jak najwięcej rodzin.

Deweloper WIŚNIEWSCY gwarantuje Państwu najwyższej jakości profesjonalne usługi budowlane. W naszej firmie otrzymacie Państwo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a obsługa zapewni fachowe i kompetentne doradztwo. Dzięki temu znajdą Państwo mieszkanie idealne dla siebie w dogodnej lokalizacji i na wybranym osiedlu.

Zapraszamy do kontaktu.

Z nami znajdą Państwo wymarzony dom!

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Ząbki
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Ząbki, ul. Piłsudskiego 176B

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę