WIŚNIEWSCY

Ząbki, ul. Piłsudskiego 176B
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa, Ząbki

Deweloper WIŚNIEWSCY już od wielu lat działa w branży budowlanej. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku, a nasze pierwsze budynki stawialiśmy w województwie mazowieckim. Początkowo działaliśmy jako spółka cywilna W. W. INVESTMENT DOM S.C. Kilka lat później, w 2006 roku staliśmy się spółką jawną. Dzisiaj działamy pod nazwą WIŚNIEWSCY. Dzięki latom doświadczeń w branży budowlanej, jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Firma deweloperska z Ząbek zbuduje Ci Twój wymarzony dom!

Specjalizujemy się w budowaniu bloków mieszkalnych. Do Państwa użytku oddajemy domy wielorodzinne najwyższej jakości, zapewniające komfort i wygodę mieszkania, zlokalizowane w Ząbkach i innych miejscowościach w bliskiej okolicy Warszawy. Nasze budynki tworzone są z materiałów, które posiadają niezbędne atesty techniczne. Z wielką starannością i dokładnością wykonujemy nasze projekty, tak, by uszczęśliwić jak najwięcej rodzin.

Deweloper WIŚNIEWSCY gwarantuje Państwu najwyższej jakości profesjonalne usługi budowlane. W naszej firmie otrzymacie Państwo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a obsługa zapewni fachowe i kompetentne doradztwo. Dzięki temu znajdą Państwo mieszkanie idealne dla siebie w dogodnej lokalizacji i na wybranym osiedlu.

Zapraszamy do kontaktu.

Z nami znajdą Państwo wymarzony dom!

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa Ząbki
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Ząbki, ul. Piłsudskiego 176B

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Mochatyńska
Ząbki, ul. Piłsudskiego 176B (na terenie giełdy Praskiej)

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę